dzwoń: 609123321

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

W skutek awarii utraciłeś dane? Chcesz bezpłatnie poznać jakie będą koszty odzyskiwania danych?

Zapraszamy do nas na bezpłatną analizę

Utrata danych to powszechny problem. Awaryjność sprzętu komputerowego, w tym dysków twardych, z każdym rokiem jest coraz większa.

Jako, że usługi odzyskiwania danych nie należą do tanich, wiele osób chcąc ograniczyć koszty podejmuje samodzielne próby. W naszej firmie analiza uszkodzeń jest bezpłatna więc zanim zaczniesz przyjdź do nas. Będziesz przynajmniej wiedział jakie są możliwości i czego dotyczy problem.

W przypadku utraty ważnych danych odradzamy jakiekolwiek samodzielne próby odzyskiwania. Dyski twarde są niezmiernie delikatne. Już sama awaria rodzi dużo problemów w procesie odzyskiwania danych, a dodatkowe, nieprofesjonalne działania często podnoszą koszty lub wręcz uniemożliwiają powodzenie procesu.

Każde odzyskiwanie danych powinno się rozpocząć od wywiadu w jakiej sytuacji doszło do utraty lub uszkodzenia dysku oraz od wnikliwej analizy. Nasze działania wspiera zaawansowane oprogramowanie do analizy uszkodzeń, więc pomylenie usterki firmware np z uszkodzonymi głowicami jest praktycznie nie możliwe.

Dla klienta, który nie ma doświadczenia, możemy taką sytuację sprowadzić do następujących opisów: Dysk nie działa, Nie można odczytać/skopiować danych, Dysk czy komputer zawiesza się czy dysk piszczy, klika lub głośno pracuje. Bez doświadczenia i odpowiedniego sprzętu nie da się określić co tak naprawdę jest przyczyną awarii.

Zapraszamy do nas na bezpłatną analizę. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na usługę nic nie zapłacisz.