dzwoń: 609123321

Laboratorium

Laboratorium

Laboratorium odzyskiwania danych to serce każdej firmy. Na rynku znajdziesz wiele serwisów, które w swojej ofercie posiadają usługi odzyskiwania danych. Niestety ze względu na ogromne koszty oprogramowania, szkoleń, narządzi i zbudowania clean room (czystego pomieszczenia), większość z nich może zaoferować pomoc tylko w najprostszych przypadkach lub jako pośrednik wysyłający zlecenia do większych firm. Obecnie w Polsce działa mniej niż dziesięć laboratoriów, które mają pełne wyposażenie pozwalające oferować usługi na międzynarodowym poziomie.

Nasze laboratorium zostało wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, co roku wykupujemy kosztowne aktualizacje oprogramowania do odzyskiwania danych, szkolimy się w kraju i za granicą – Wszystko po ta aby nadążać za technologią i oferować najwyższy z możliwych poziom obsługi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata danych jest dla wielu użytkowników komputerów, niezmiernie problematyczna. Stosowane przez nasze laboratorium odzyskiwania danych mają przede wszystkim nie szkodzić. W przypadku mocno uszkodzonych dysków nie zawsze jest to możliwe, ale staramy się dopasować metodologię do zaistniałej sytuacji.

Łącząc zdobytą wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne narzędzia doprowadziliśmy do sytuacji, w której ogólna skuteczność odzyskiwania danych sięga 93%. Dzięki temu możemy Ci zaoferować najbardziej uczciwy układ – Płacisz tylko jeśli Twoje dane uda się odzyskać.

Zapraszamy na bezpłatną analizę.