dzwoń: 609123321

Odzyskiwanie danych z pendrive

Odzyskiwanie danych z pendrive

Pendrive to najczęściej używany nośnik do szybkiego przenoszenia danych. Wiele osób traktuje Pendrive jako niezawodne i wręcz niezniszczalne miejsce, gdzie ich dane są zawsze bezpieczne.

Jest to bardzo mylne podejście ponieważ Pendrive zaraz za dyskami twardymi jest również bardzo awaryjny. Ponadto ze względu na sposób użytkowania – czyli częste podłączanie do różnych komputerów, jest on bardzo narażony na wirusy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny zakres usług związanych z odtwarzaniem danych.

Nasza oferta to odzyskiwanie danych z pendrive zarówno w przypadku uszkodzeń elektronicznych, logicznych, skasowania danych jak i zawirusowania.

Zapraszamy na bezpłatną analizę.

Większość zleceń związana jest z koniecznością wykopiowania danych kości Pamięci FLASH na komputer i za pomocą specjalnego oprogramowania dopasowuje się algorytm rozkodowujący. Na obecną chwilę postęp technologiczny w nośnikach typu FLASH jest tak ogromny, że algorytmy nie zawsze są skuteczne. W związku z powyższym zalecamy wszystkim naszym klientom wykonywanie regularnych kopii zapasowych ważnych danych ponieważ jest to najtańsza forma zabezpieczenia i odzyskiwania danych w przypadku awarii. Odzyskiwanie danych z Pendrive jak i z każdego innego uszkodzonego urządzenia będzie zawsze bardziej kosztowne aniżeli odtworzenie ich z kopii zapasowej.